Hakkımızda

 

Turizm sektöründe uzun yıllar hizmet veren Kocaer Turizm LTD. ŞTİ. tarafından kurulan, özel araç filosu, eğitimli/deneyimli personeli ve çağrı merkeziyle yolcularına misafir anlayışıyla hizmet veren Andifli Turizm, 1991’den bugüne hizmetlerine ve yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir. Türkiye içinde Antalya, Dalaman, İzmir ve Bodrum havalimanlarında transfer hizmeti veren Andifli Turizm, artan havalimanı sayısı ve gelen yoğun talep üzerine 2014 yılında Paylaşımlı Transfer Sistemi’ni hayata geçirmiştir. transferbul.net, ihtiyacınız olan ulaşımı internet üzerinden kolaylıkla planlamanızı ve satın almanızı sağlar.

Misyonumuz, siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet ile mükemmel hizmet sunabilmektir. Her türlü transfer imkânına sahip olan firmamız bütçenize uygun farklı seçenekler sunmaktadır. Transferbul hem paylaşımlı transferi hem de özel transferi üstün kalite hizmeti ile gerçekleştirir.

Avantajlarımız; kişiye özel hizmet, konfor, kalite, araç seçiminde esneklik, son dakika ihtiyaçlarının karşılanması, kolay ve güvenilir ödeme (online ödeme veya havale seçenekleri) bilgi hizmetleri ve bilgi gizliliği, sorularınıza 7 gün 24 saat cevap verebilen müşteri hizmetleri.

Sigortalı seyahat, misafirlerin güvenliği ve memnuniyeti firmamızın en önem verdiği konulardır. Firmamız TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesidir ve A Sınıfı işletme belgesine sahiptir. Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 hizmet belgelerine sahiptir. Araçlarımız, tüm seyahatiniz boyunca Araç Takip Sistemi ile izlenmektedir. Güzergah trafik bilgileri, olası acil durumlarda zaman kaybı yaşamamak ve gerekli hizmeti sağlamak amacıyla, Kaş’ta bulunan merkezimizden düzenli olarak paylaşılmaktadır.

Yolculuğunuz esnasındaki tüm riskleri üsleniyoruz. Firmamız her bir misafirimiz için koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu kaza sigortası ile sizleri güvence altına almaktadır.