Özel Transfer

+

Dalaman ve Antalya havalimanlarından Kaş’a özel transfer hizmeti vermekteyiz. Sedan, minibüs, midibüs, otobüs veya VIP araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Fiyatlarımız araç başına olup kişi sayısına bağlı olarak araç seçimi yapabilirsiniz. Uçuş saatinize bağlı olarak havalimanında veya otelde olup varış noktanıza doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Özel transfer kişiye özel bir hizmettir. İyi eğitimli, profesyonel şoförlerin sizi dilediğiniz yerden alıp mümkün olan en kısa sürede yine dilediğiniz yere doğrudan ulaştırdığı konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Özel transferde sizi alacak olan aracı seçebilir, tarihi ve saati önceden planlayabilirsiniz. Sizi, belirttiğiniz adresten planladığınız zamanda almaya gelen lüks ve konforlu araçlar, yine daha
önceden bilgisini vermiş olduğunuz yere bırakırlar.

Daha çok havaalanı transfer hizmetlerinde tercih edilen özel transferli toplantı, organizasyon, davet gibi özel etkinliklere katılım için de konforlu bir yolculuk tercihi olarak kullanabilirsiniz. Özel transfer fiyatları ise elbette paylaşımlı transferlerden farklıdır. Seçtiğiniz araca ve seyahat edeceğiniz güzergaha göre değişiklik gösterir.

Promosyonlar

  • “Gidiş-Dönüş” transferlerinizde avantaj sağlıyoruz. Online olarak yapmış olduğunuz çift yön transferiniz için sizlere en uygun fiyatı sunuyoruz. Rezervasyonunuzu Gidiş-Dönüş yapın daha çok kazanın.
  • Transferbul servis saatlerine göre de ekonomik fiyat uygulaması sunuyor. Sitemizden servis saatlerine göre farklı fiyat uygulamalarımızı görebilirsiniz.
  • Transferbul rezervasyon kodu alan misafirlerimiz için özel araç kiralama indirimi sağlıyoruz. Andifli Rent a Car’dan Transferbul için %5 indirim sağlıyoruz.

Binek Araç (1 Nisan - 31 Ekim 2019)

ARAÇHAVALİMANIYÖNFİYAT
BİNEKDALAMANTEK300 TL
BİNEKDALAMANGİDİŞ - GELİŞ560 TL
BİNEKANTALYATEK400 TL
BİNEKANTALYAGİDİŞ - GELİŞ700 TL

Minivan (1 Nisan - 31 Ekim 2019)

ARAÇHAVALİMANIYÖNFİYAT
VITO ve benzeriDALAMANTEK450 TL
VITO ve benzeriDALAMANGİDİŞ - GELİŞ840 TL
VITO ve benzeriANTALYATEK620 TL
VITO ve benzeriANTALYAGİDİŞ - GELİŞ1200 TL

Minibüs (1 Nisan - 31 Ekim 2019)

ARAÇHAVALİMANIYÖNFİYAT
SPRINTER ve benzeriDALAMANTEK650 TL
SPRINTER ve benzeriDALAMANGİDİŞ - GELİŞ1260 TL
SPRINTER ve benzeriANTALYATEK850 TL
SPRINTER ve benzeriANTALYAGİDİŞ - GELİŞ1660 TL