Paylaşımlı Transfer

+

Dalaman Havalimanı – Kaş arasında, sınıfının en güvenilir ve konforlu araçlarıyla, ekonomik fiyatlı paylaşımlı transfer hizmeti vermekteyiz. Tüm araçlarımız klimalıdır. Aracı, sizinle aynı güzergâha hareket edecek yolcularımızla paylaşımlı olarak kullanırsınız. Fiyatlarımız koltuk başına olup, 3-6 yaş arasındaki çocuk yolcularımız için %50 indirim uygulanmaktadır. 0-2 yaş bebek yolcularımız ücretsizdir. Rezervasyon sırasında bildirdiğiniz taktirde bebek/çocuk koltuğu araçta hazır bulundurulur.

Paylaşımlı transferde, aynı güzergâha gidecek olan yolcular toplu taşıma araçlarında birlikte seyahat ederler. Paylaşımlı transfer, çoklu yolcu taşıma prensibine sahip olduğundan, yolculuk yapacağınız aracı ve aracın kalkış saatini siz seçemezsiniz. Operasyonel planlamaya göre önceden belirlenmiş olan transfer saatleri içerisinden uçuş saatinize en uygun olanı seçmeniz gerekir. Paylaşımlı transferlerimiz 12 ay hizmet vermektedir.

Paylaşımlı transfer, aracın farklı müşterilerce paylaşılıyor olması sayesinde kişi başına çok ekonomik fiyatlarla seyahat edilmesini sağlar. Bu yüzden ekonomik transfer olarak da bilinir. Paylaşımlı transferlerimiz kesin deparlı olduğundan, planlanan araçlarda tek bir misafir olsa bile transfer gerçekleştirilir. Transfer araçlarımız tüm misafirlerimizi gidecekleri destinasyon dahilinde konaklama birimlerine (ev, otel, pansiyon v.b.) kadar götürmektedir. Destinasyon sınırları içerisinde bu hizmet için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Transferlerimizde kullanılan tüm araçlar klimalı ve konforlu olup ilgili kurumların belirlediği tüm ulusal ve uluslararası standartlara sahip bulunmaktadır.

Paylaşımlı transfer servisimizden yararlanacak misafirlerimizin bagaj alım ve pasaport işlemlerini tamamlayıp mümkün olan en kısa sürede terminalden çıkmaları ve çıkış kapısında bekleyen havalimanı personelimizle buluşmaları gerekmektedir. Araçlara yönlendirme personelimizce yapılacaktır. Uçak iniş saatinden sonra bagaj ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının havalimanı yoğunluklarına göre 45 dakika kadar sürebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Paylaşımlı transferlerde Dalaman Havalimanı-Kaş güzergahı üzerinde sadece Kalkan merkezde duraklama mevcuttur. Duraklama sayısı araç içerisinde bulunan yolcu sayısına göre değişiklik gösterebilir. Operasyon ekibimiz transferleri mümkün olan en efektif şekilde planlamaktadırlar.

Promosyonlar

  • “Gidiş-Dönüş” transferlerinizde avantaj sağlıyoruz. Online olarak yapmış olduğunuz çift yön transferiniz için sizlere en uygun fiyatı sunuyoruz. Rezervasyonunuzu Gidiş-Dönüş yapın daha çok kazanın.
  • Transferbul servis saatlerine göre de ekonomik fiyat uygulaması sunuyor. Sitemizden servis saatlerine göre farklı fiyat uygulamalarımızı görebilirsiniz.
  • Transferbul rezervasyon kodu alan misafirlerimiz için özel araç kiralama indirimi sağlıyoruz. Andifli Rent a Car’dan Transferbul için %5 indirim sağlıyoruz.