SSS

Araçlar

Araçların hız limiti nedir?

Otomobil Hız Limiti; Şehirlerarası çift yönlü yollar için 90 km/h, bölünmüş yollarda 110 km/h, otobanlar için 120 km/h, şehir içi kullanımlar için ise 50 km/h’dir.
Otobüs, Minibüsler ve Midibüsler için Hız Limiti; Şehirlerarası çift yönlü yollar için 80 km/h, bölünmüş yollarda 90 km/h, otobanlar için 100 km/h, şehir içi kullanımlar için ise 50 km/h’dir. Bu limitlerin üzerinde kullanım talep edilemez.

Tekerlekli sandalye ile transfer yapılabiliyor mu?

Evet. Eğer tekerlekli sandalye ile seyahat ediyorsanız lütfen tekerlekli sandalyenizin katlanabilir olup olmadığını rezervasyon formunda belirtiniz veya info@transferbul.net adresine konu ile ilgili bilgilendirme gönderiniz.

Araçlarda bebek/çocuk koltuğu bulunuyor mu?

Rezervasyon sırasında talep ettiğiniz takdirde bebek/çocuk koltuğu sağlanmaktadır.

Paylaşımlı transferler hangi araçlarla yapılıyor?

Paylaşımlı transfer araçlarımız standart taksi, Mercedes Sprinter ya da Isuzu otobüstür.

Özel transferler hangi araçlarla yapılıyor?

Standart araçlarımız Renault Clio ve Renault Grandtour; orta sınıf araçlarımız Renault Megane Sport Tour veya Kia Ceed modeldir.

Rezervasyon

Paylaşımlı transferlerde çocuklardan ücret alınıyor mu?

0-2 yaş bebeklere ücret uygulanmaz, 3-12 yaş çocuklara %50 indirim uygulanır.

Bagaj hakkımla ilgili bilmem gereken neler var?

Paylaşımlı transferlerde maksimum 50 cm x 70 cm ebadında, 30 kg ağırlığında 1 bagaj hakkınız var. Fazla bagaj bilgisini rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekir. Aksi taktirde firmamız ekstra ücret uygulama veya ekstra bagajı reddetme hakkına sahiptir. Önceden bildirilmeyen bebek arabası, bisiklet ve golf-kayak gibi spor malzemeleri kabul edilmeyecektir. Ağırlığı ne olursa olsun çuval, sandık, teneke kap, akıcı, patlayıcı, radyoaktif ve yanıcı madde taşımak yasaktır.

Kaş’taki buluşma noktalarınız nerede?

Paylaşımlı transferler için Kaş’taki ilk buluşma noktamız Kaş Belediyesi önündeki Phellos Travel, ikinci noktamız ise Küçükçakıl mevkiinde, Jandarma önündeki Savonio Travel’dır. Özel transferler doğrudan kapıdan kapıya yapılır.

Havalimanında sürücü ile nasıl buluşacağım?

Sürücümüz, havalimanının gelen yolcu kısmındaki buluşma alanında, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir transferbul.net levhası ile sizi karşılayacaktır.

Faturamı nasıl alabilirim?

Faturanız, talebiniz halinde, belirtmiş olduğunuz fatura adresinize postalanacaktır.

Uçuş saatimde gecikme veya sefer iptali olursa ne yapmalıyım?

Rezervasyonunuzun yanmaması için bizi bilgilendirmelisiniz. Uçuşunuzda rötar olursa, gecikmeyi bize bildirdiğiniz takdirde, şoförümüz sizi bekleyecek ve monitörden uçuş hareketlerini takip edecektir. Gecikmeden dolayı ekstra ücret talep edilmeyecektir. Uçağınızın 3 saati aşan rötarlarında aracımızı alanda bekletme zorunluluğumuz kalmaz; ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğimizi taahhüt ederiz.
Uçuşunuzun iptal olması durumunda ise transfer talebiniz 24 saat süreyle beklemeye alınır; hiçbir ek ücret ödemeden transfer hizmetinizi yenileyebilirsiniz.

Nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
  • +90 532 133 7114 numaralı çağrı merkezimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Web sitemizden 7/24 online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Size en yakın yetkili acentamızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Rezervasyonlarınızı uçuştan 24 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz.
  • Yılbaşı ve bayram gibi özel günler için 72 saat önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.
Rezervasyon teyidimi nasıl alabilirim?

Telefon ya da internet üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonun teyidi size e-posta yolu ile ulaştırılacaktır.

Rezervasyonumu nasıl değiştirebilir/iptal edebilirim?

Rezervasyonunuzu, transfer saatinden en geç 12 saat öncesine kadar değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz. Rezervasyon değişiklikleri/iptalleri e-posta ile info@transferbul.net adresine bildirilmeli ve yine e-posta ile iptal onayı alınmalıdır. İptal onayı alınmamış rezervasyonlardan müşterimiz sorumludur. En geç 12 saat önceden bildirmeksizin gelmemeniz durumunda ücret iadesi yapılmaz.